锘偶 Katedra Materia艂贸w In偶ynierskich i Biomedycznych
Laboratorium Badania Materia艂贸w In偶ynierskich i Biomedycznych

 

Laboratorium Badania Materia艂贸w In偶ynierskich i Biomedycznych
Kierownik: dr hab. in偶. Janusz Mazurkiewicz

Z-ca kierownika: dr in偶. Marcin Staszuk
Pracownia Technologii Proces贸w Materia艂owych w Protetyce Stomatologicznej pok贸j 1 dr in偶. 艁ukasz Reimann
Pracownia Technologii Kszta艂towania Protez Stomatologicznych pok贸j 2 mgr in偶. Magdalena Zorychta
Pracownia Zintegrowanych Proces贸w Materia艂owych w Bioin偶ynierii i Protetyce Stomatologicznej pok贸j 3 dr in偶. 艁ukasz Reimann
Pracownia Preparatyki do Cel贸w Wysokorozdzielczej Transmisyjnej Mikroskopii Elektronowej pok贸j 4 mgr in偶. Bart艂omiej Sobel
Pracownia Wysokorozdzielczej Transmisyjnej Mikroskopii Elektronowej i
Pomieszczenie techniczne do Pracowni Wysokorozdzielczej Transmisyjnej Mikroskopii Elektronowej
pok贸j 5-6

dr hab. in偶. Miros艂awa Pawlyta

Pracownia Wysokorozdzielczej Skaningowej Mikroskopii Elektronowej pok贸j 7 dr hab. in偶. Klaudiusz Go艂ombek
Pracownia Rentgenowskiej Analizy Strukturalnej i Spektroskopii Emisyjnej pok贸j 8 dr in偶. Pawe艂 Nuckowski
Pracownia Mikroskopii Si艂 Atomowych i Analiz Spektralnych pok贸j 9 dr in偶. Dariusz 艁ukowiec
Pracownia Mikroskopii 艢wietlnej i Konfokalnej pok贸j 10 dr in偶. Przemys艂aw Snopi艅ski
Pracownia Preparatyki do Cel贸w Mikroskopii 艢wietlnej i Skaningowej
pok贸j 11
mgr in偶. Krzysztof Matus
Pracownia Transmisyjnej i Skaningowej Mikroskopii Elektronowej
pok贸j 12
dr hab. in偶. Janusz Mazurkiewicz
Pracownia Analiz Chemicznych pok贸j 13 dr in偶. Santina Topolska
Pracownia W艂asno艣ci Mechanicznych pok贸j 14 dr in偶. Wojciech Pakie艂a
Pracownia Symulacji Proces贸w Metalurgicznych i Bada艅 Dylatometrycznych pok贸j 15 dr in偶. Mariusz Kr贸l
Pracownia Metodyki Preparatyki do Cel贸w Mikroskopii 艢wietlnej pok贸j 16 dr in偶. Agnieszka Nowak
Pracownia Metodyki Mikroskopii 艢wietlnej i Stereologii
pok贸j 17
dr in偶 Bogus艂aw Zi臋bowicz
Pracownia Fotowoltaiki i Badania W艂asno艣ci Elektrycznych pok贸j 18 dr in偶. Aleksandra Dryga艂a
Pracownia Bada艅 Materia艂贸w Polimerowych pok贸j 19 dr in偶. Magdalena Szindler
Pracownia Dydaktyczna pok贸j 20 dr in偶. Monika Kciuk
Pracownia Dydaktyczna
pok贸j 21
dr in偶. Monika Kciuk
Pracownia Bada艅 Korozyjnych pok贸j 401 mgr in偶. Dawid Szyba
Pracownia Kszta艂towania W艂asno艣ci Materia艂贸w In偶ynierskich i Technologii Proces贸w Materia艂owych pok贸j 551 mgr in偶. Aleksandra Koz艂owska
Pracownia Struktury Materia艂贸w In偶ynierskich pok贸j 552  dr in偶. Anna Kloc-Ptaszna
Pracownia Obr贸bki Mechanicznej pok贸j 01 Krzysztof So艂tys
Pracownia Materia艂贸w Amorficznych i Nanokrystalicznych pok贸j 04 dr in偶. Piotr Sakiewicz
Pracownia Bada艅 Hartowno艣ci pok贸j 024 dr in偶. Tomasz Gawe艂