Działalność naukowo-badawcza

Główne dyscypliny naukowe
• inżynieria materiałowa,
• inżynieria mechaniczna.

Dydaktyka

Realizujemy zajęcia na wszystkich kierunkach i typach studiów prowadzonych na Wydziale Mechanicznym Technologicznym

Laboratoria naukowo-badawcze i dydaktyczne

Nowoczesna baza laboratoryjna z urządzeniami badawczymi i technologicznymi

Platforma E-learning

Dostęp do materiałów dydaktycznych oraz kursów on-line

Pracownicy naukowi

Dorobek naukowy
Telefon
Pokój
dr hab. inż. Tomasz Tański prof. PŚ
email: tomasz.tanski@polsl.pl
0322372509
366
Prof. dr hab. inż. Adam Grajcar
email: adam.grajcar@polsl.pl
0322372933
405
dr hab. inż. Rafał Babilas prof. PŚ
email: rafal.babilas@polsl.pl
0322371897
282/5
dr hab. inż. Mirosław Bonek prof. PŚ
email: miroslaw.bonek@polsl.pl
0322372910
363/5
dr hab. inż. Zbigniew Brytan prof. PŚ
email: zbigniew.brytan@polsl.pl
0322371276
404
dr hab. inż. Grzegorz Chladek prof. PŚ
email: grzegorz.chladek@polsl.pl
0322372907
357
dr hab. inż. Tatiana Karkoszka prof. PŚ
email: tatiana.karkoszka@polsl.pl
0322371847
374
dr hab. inż. Mariusz Krupiński prof. PŚ
email: mariusz.krupinski@polsl.pl
0322371664
372
dr hab. inż. Waldemar Kwaśny prof. PŚ
email: waldemar.kwasny@polsl.pl
0322371276
404
dr hab. inż. Sabina Lesz prof. PŚ
email: sabina.lesz@polsl.pl
0322371577
282/6
dr hab. inż. Krzysztof Lukaszkowicz prof. PŚ
email: krzysztof.lukaszkowicz@polsl.pl
0322371245
358
dr hab. inż. Janusz Mazurkiewicz prof. PŚ
email: janusz.mazurkiewicz@polsl.pl
0322372910
363/5
dr hab. inż. Marek Opiela prof. PŚ
email: marek.opiela@polsl.pl
0322372940
403
dr hab. inż. Daniel Pakuła prof. PŚ
email: daniel.pakula@polsl.pl
0322372903
363/4
dr hab. inż. Wirginia Pilarczyk prof. PŚ
email: wirginia.pilarczyk@polsl.pl
0322372021
282/2
dr hab. inż. Marek Roszak prof. PŚ
email: marek.roszak@polsl.pl
0322372923
361
dr hab. Agata Śliwa prof. PŚ
email: agata.sliwa@polsl.pl
0322372903
363/4
dr hab. inż. Wojciech Sitek prof. PŚ
email: wojciech.sitek@polsl.pl
0322371245
358
dr hab. inż. Jacek Trzaska prof. PŚ
email: jacek.trzaska@polsl.pl
0322371245
358
dr hab. inż. Jarosław Żmudzki prof. PŚ
email: jaroslaw.zmudzki@polsl.pl
0322372907
357
dr hab. inż. Marta Dudek-Burlikowska
email: marta.dudek-burlikowska@polsl.pl
0322372798
355
dr hab. inż. Marek Sroka
email: marek.sroka@polsl.pl
0322371847
374
dr inż. Marcin Bilewicz
email: marcin.bilewicz@polsl.pl
0322372868
375
dr inż. Wojciech Borek
email: wojciech.borek@polsl.pl
0322372904
364
dr inż. Katarzyna Cesarz-Andraczke
email: katarzyna.cesarz-andraczke@polsl.pl
0322372047
282/6
dr inż. Aleksandra Drygała
email: aleksandra.drygala@polsl.pl
0322372606
373
dr inż. Małgorzata Dziekońska
email: malgorzata.dziekonska@polsl.pl
0322372606
373
dr inż. Barbara Grzegorczyk
email: barbara.grzegorczyk@polsl.pl
0322372940
403
dr inż. Rafał Honysz
email: rafal.honysz@polsl.pl
0322371881
560
dr inż. Paweł Jarka
email: pawel.jarka@polsl.pl
0322372904
364
dr inż. Ewa Jonda
email: ewa.jonda@polsl.pl
0322372606
373
dr inż. Aneta Kania
email: aneta.kania@polsl.pl
0322372905
263/2
dr inż. Monika Kciuk
email: monika.kciuk@polsl.pl
0322371164
356
dr inż. Anna Kloc-Ptaszna
email: anna.kloc-ptaszna@polsl.pl
0322372916
353
dr inż. Aleksandra Kozłowska
email: aleksandra.kozlowska@polsl.pl
0322371254
402
dr inż. Mariusz Król
email: mariusz.krol@polsl.pl
0322371847
374
dr inż. Beata Krupińska
email: beata.krupinska@polsl.pl
0322371847
374
dr inż. Wiktor Matysiak
email: wiktor.matysiak@polsl.pl
0322372904
364
dr inż. Jarosław Mikuła
email: jaroslaw.mikula@polsl.pl
0322372903
363/4
dr inż. Wojciech Pakieła
email: wojciech.pakiela@polsl.pl
0322372923
371
dr inż. Magdalena Polok-Rubiniec
email: magdalena.polok-rubiniec@polsl.pl
0322372905
363/2
dr inż. Piotr Sakiewicz
email: piotr.sakiewicz@polsl.pl
0322372047
282/6
dr inż. Przemysław Snopiński
email: przemyslaw.snopinski@polsl.pl
0322372603
362
dr inż. Monika Spilka
email: monika.spilka@polsl.pl
0322371936
282/2
dr inż. Marcin Staszuk
email: marcin.staszuk@polsl.pl
0322372916
353
dr inż. Magdalena Szindler
email: magdalena.szindler@polsl.pl
0322372936
282F
dr inż. Anna Włodarczyk-Fligier
email: anna.wlodarczyk-fligier@polsl.pl
0322372905
363/2
dr inż. Adam Zarychta
email: adam.zarychta@polsl.pl
0322372798
355
dr inż. Bogusław Ziębowicz
email: boguslaw.ziebowicz@polsl.pl
0322372903
363/4
mgr inż. Piotr Arciszewski
email: piotr.arciszewski@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Marcin Benedyk
email: marcin.benedyk@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Oktawian Bialas
email: oktawian.bialas@polsl.pl
0322372868
375
mgr inż. Grzegorz Bobik
email: grzegorz.bobik@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Paulina Boryło
email: paulina.borylo@polsl.pl
0322372936
282/4
mgr inż. Adrian Gabryś
email: adrian.gabrys@polsl.pl
0322371458
282/2
mgr inż. Łukasz Grabiszewski
email: lukasz.grabiszewski@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Bartłomiej Hrapkowicz
email: bartlomiej.hrapkowicz@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Anna Kiljan
email: anna.lebuda@polsl.pl
0322372936
282/4
mgr inż. Wojciech Kozik
email: wojciech.kozik@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Łukasz Kwieciński
email: lukasz.kwiecinski@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Tomasz Linek
email: tomasz.linek@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Mateusz Lis
email: mateusz.lis@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Marcin Marszałek
email: marcin.marszalek@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Katarzyna Młynarek
email: katarzyna.mlynarek@polsl.pl
0322371936
282/2
mgr inż. Kinga Popanda
email: kinga.mazur@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Adrian Radoń
email: adrian.radon@polsl.pl
0322371897
282/5
mgr inż. Adam Skowronek
email: adam.skowronek@polsl.pl
0322371254
402
mgr inż. Weronika Smok
email: weronika.smok@polsl.pl
0322372603
362
mgr inż. Paulina Smolarczyk
email: paulina.smolarczyk@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Szymon Smykała
email: szymon.smykala@polsl.pl
0322371458
282/1
mgr inż. Bartłomiej Sobel
email: bartlomiej.sobel@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Agnieszka Stanula
email: agnieszka.stanula@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Dawid Szyba
email: dawid.szyba@polsl.pl
0322372936
282/4
mgr inż. Ewelina Wacławik-Macura
email: ewelina.waclawik-macura@polsl.pl
0322371458
282B
mgr inż. Patryk Wiśniowski
email: patryk.wisniowski@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Anna Wojtacha
email: anna.wojtacha@polsl.pl
0322371254
402
mgr inż. Anna Woźniak
email: anna.wozniak@polsl.pl
0322371841
352
mgr inż. Wojciech Łoński
email: wojciech.lonski@polsl.pl
0322372936
282/4